Hakkımızda

Firmamız 04/06/2002 yılında Muharrem BOZDEMİR tarafından kuruldu, Bozdemir Makina Sanayi Metallerin makinede işlenmesi ( torna tesfiye işleri, metal parça delme ve işleme, makine imalatı, tornalama, frezeleme, kaynak vb. alanında kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak faaliyet göstermektedir.

Müşteri Odaklılık müşterinin memnuniyetinin her şeyden üstün tutulmasına ve ona sunulan hizmetin, değerin arttırılmasına yönelik devamlılık sağlayan bir çabadır, buda verimlilik ve kaliteyi arttırır.

Misyonumuz

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve etik kuralları ile müsteri ihtiyaçlarına sahip olduğumuz bilgi, tecrübe ve kaliteli ekibimizle uygun çözümler üreterek sektörde değer kazanan, Temel değerler doğrultusunda iş ahlakı ,dürüstlük ve kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini sağlayarak Pazarda Tercih edilen iş ortağı olmaktır.

Vizyonumuz

Şirketimizin vizyonu, sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin sürekliliğini sağlayıp, müşterilerimizin bizden beklediği tüm hizmetleri güvenilir ve müşteri memnuniyeti esas alınarak yerine getirmek ve bu anlayış ile birlikte; Çalışanlarımızın ve müşterilerimiz ilk tercihi olarak pazarda marka olmaktır.

Kalite Politikamız

  • Ekonomik alanda, rekabet gücünün, karlılığın ve konumuzda öncü olma çabamızın gerçekleşmesi için,
  • Müşterilerimizin bizden beklediği tüm gereksinimleri ve beklentileri hassasiyetle takip ederek,
  • Güvenilir ve müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde; topluma, çevreye, yasal mevzuat ve kanunlara, işçi sağlığı ve iş güvenliğine duyarlı,
  • Sürekli gelişmeye açık, kaliteli ürün/hizmet verme taahhüdümüzü;Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğini sürekli arttırarak yerine getirmektir.
  • Soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.